O nas

DOM POGRZEBOWY NADZIEJA

Realizujemy usługi pogrzebowe na terenie Mielca

Z najwyższą dbałością o przebieg i zachowanie należytej atmosfery realizujemy usługi pogrzebowe na terenie Mielca i okolicznych miejscowości. Dysponujemy własnym transportem oraz obsługą. Udzielamy także wszelkich porad i informacji związanych z formalnościami, dotyczącymi pochówku. Staramy się, aby rodziny osób zmarłych w jak najmniejszym stopniu były obarczone dodatkowymi obowiązkami i czynnościami, z którymi wiąże się pogrzeb oraz wszelkie ceremonie.

Oferujemy także przygotowanie miejsca pochówku oraz ewentualne zamówienie i wykonanie nagrobka. Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę każdego dnia tygodnia.

Dom pogrzebowy

W trudnych chwilach utraty bliskiej osoby jesteśmy gotowi do podjęcia wszelkich obowiązków związanych z przygotowaniem pochówku. Jako profesjonalny zakład pogrzebowy taktownie komunikujemy się rodziną tak, aby z poszanowaniem uczuć dopełnić czynności pożegnalnych.

 

KREMACJA

Umożliwiamy przeprowadzenie kremacji zwłok zmarłych w sytuacji, gdy takie będzie życzenie najbliższych lub spełnienie woli osoby zmarłej. Zapewniamy także właściwie umieszczenie prochów w stosownej urnie, która zostanie złożona we wskazanym miejscu.

POGRZEB

Zajmujemy się całościową organizacją pogrzebów. Zapewniamy stosowne przygotowanie ciała do uroczystości pożegnalnych, usługi transportowe, wybór miejsca złożenia trumny lub urny. Udzielamy również pomocy w zakresie zamówień kwiatów oraz wieńców.

 

Kompleksowa organizacja pogrzebu

Nasze pozostałe usługi

EKSHUMACJA

usługi ekshumacji
zwłok

KAMIENIARSTWO

akcesoria nagrobne
oraz liternictwo

KREMACJA

spopielenie ciała
zmarłej osoby

KWIACIARNIA

wieńce, wiązanki
kwiaty cięte oraz sztuczne

kontakt telefoniczny

17 583 69 29
530 530 736

CAŁODOBOWO

SIEDZIBA

ul. Żeromskiego 15A
39-300 Mielec

obok Urzędu Skarbowego

FILIA

Chorzelów 376
39-331 Chorzelów

obok Cmentarza Parafialnego
DOM POGRZEBOWY NADZIEJA

Kompleksowa organizacja pogrzebów

OFERUJEMY:

  • przewóz zwłok (24h).
  • wypłatę zasiłku pogrzebowego z ZUS,
  • profesjonalne przygotowanie ciała do ceremonii pogrzebowych
  • spopielanie ciała zmarłej osoby (kremacja),
  • ekshumacje.