Dom Pogrzebowy NADZIEJA to firma, która dorobiła się już tradycji. Siedzibą firmy jest nowoczesny, wyspecjalizowany budynek przy ulicy Żeromskiego 15A w Mielcu. Doświadczenie, jakie zebrał personel firmy pozwala dobrze rozumieć problemy stojące przed bliskimi zmarłych.

Dom Pogrzebowy NADZIEJA realizuje kompleksowe usługi pogrzebowe na zlecenie osób prywatnych, instytucji państwowych i samorządowych. Dom Pogrzebowy NADZIEJA organizuje ceremonie pogrzebowe na cmentarzach komunalnych i parafialnych. Potrafi przeprowadzić ceremonie religijne i świeckie, pogrzeby tradycyjne i pogrzeby urn – po poddaniu kremacji ciała zmarłego.

Na wszystkich etapach organizacji ceremonii pogrzebu Dom Pogrzebowy NADZIEJA jest samowystarczalny. Oprócz potrzebnego zaplecza zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. To ona gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług.

Własne kaplice pogrzebowe wraz z niezbędnym zapleczem umożliwiają przechowanie i pożegnanie zmarłego w granicach jednego obiektu. Nie ma konieczności niepotrzebnego przewożenia zmarłego z miejsca na miejsce.

Całodobowa eksportacja zmarłych

Eksportacja to uroczyste wyprowadzenie zwłok na miejsce, gdzie będą spoczywać do czasu ceremonii pogrzebowej. Eksportacji Dom Pogrzebowy NADZIEJA może dokonać o każdej porze – z domów, mieszkań, szpitali, hospicjów, domów opieki i miejsc publicznych do własnych chłodni. Rodzina może mieć  pewność, że zmarły przebywa w godnych warunkach oczekując dnia pogrzebu.